Rezultatele la engleza

Am și rezultatele la “competențe lingvistice” de la mine din liceu, adică de la Grup Școlar “Lucian Blaga” Reghin, dar aici voi afișa doar rezultatele colegilor mei respectiv calificativele obținute. Dacă doriți să aflați calificativele unui anume elev din liceu , cea mai simplă modalitate e să îmi spuneți printr-un comentariu la această pagină, numele elevului iar eu vă voi da un mail cu calificativele . Mailul cu care lăsați comentariul trebuie să fie valid . Calificativele sunt pentru exact probele următoare, în ordinea acesta : întelegerea textului citit, producere de mesaje scrise,  întelegerea textului audiat, producerea mesajelor orale, interacțiune orală(participare la conversație).

 

1. Bota Paul-Marcel  –  B1 – A2 – B2 – B2 – B2

2. Bunuș Andrada-Melitte  –  B1 – B1 – B1 – B2 – B2

3. Căbut Teodora-Alexandra  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

4. Cazan Victor-Marcel  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

5. Csibi Hajnal  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

6. Dezsi Răzvan-Adrian  –  B2 – B1 – B2 – B2 – B2

7. German Smaranda  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

8. Gliga Maria-Mihaela  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

9. Gora Larisa  –  B2 – B1 – B2 – B2 – B2

10. Grama Ovidiu  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

11. Grama Ioana-Florina  –  B2 – B2 – B2 – B1 – B1

12. Hogea Mădălina  –  B2 – B2 – B1 – B2 – B2

13. Ionescu Răzvan-Cristian  –  B2 – B1 – B2 – B1 – B1

14. Istratii Maria  –  B2 – B2- B1 – B2 -B2

15. Jeleriu Andreea  –  B2 – B1 – B1 – B2 – B1

16. Magyari Larissa  –  B1 – B2 – B2 – B2 – B2

17. Mateiu Diana  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

18. Morar Ioana-Cristina  –  B1 – B2 – B2 – B2 – B2

19. Nemeth Andrea-Ramona  –  B1 – B1 – B1 – B2 – B2

20. Oltean Ancuța-Manuela  –  B2 – B2 – B1 – B2 – B2

21. Oprea Florin  –  B2 – B1 – B2 – B2 – B2

22. Pop Anca-Dorina  –  B2 – B1 – B2 – B2  – B2

23. Precup Oana-Laura  –  B2 – B1 – B2 – B2 – B2

24. Rus Lucian-Alexandru  –  B2 – B1 – B2 – B2 – B2

25. Suciu Andreea-Maria  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

26. Suciu Vasile  –  B2 – B1 – B2 – B2 – B2

27. Șuteu Tudor-Ionuț  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

28. Timuș Alexandru  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

29. Țintoșan Ștefana-Maria  –  B2 – B2 – B2 – B2 – B2

30. Varodi Vlad  –  B1 – B1 – B2 – B2 – B2

 

Te-a umezit postul? Dă un share mic!

Comments 4

Leave a Reply

%d bloggers like this: