Ordinea la romana oral

Acest post se adresează exclusiv elevilor din clasa XII-C de la Grup Școlar Lucian Blaga Reghin, și cuprinde lista elevilor care vor susține proba orală la limba română. Proba va avea loc luni, 6 iunie 2011, Comisia 2, Laborator FIZICĂ .

 

Nume elev                                                             ora

1. Bota Paul-Marcel                                             09: 00

2. Bunuș Andrada-Melitte                                    09: 20

3. Căbuț Teodora-Alexandra                                09: 30

3. Cazan Victor-Marcel                                        09: 40

4. Csibi Hajnal                                                   09: 50

5. Dezsi Răzvan-Adrian                                       10: 10

6. German Smaranda                                          10: 30

7. Gliga Maria-Mihaela                                        10: 40

8. Gora Larisa-Petruța                                        10: 50

9. Grama Ovidiu                                                 11: 10

10.  Grama Ioana-Florina                                    11: 20

11. Hogea Mădălina Maria Veronica                    11: 30

12. Ionescu Răzvan-Cristian                               11: 50

13. Istratii Maria                                                12: 00

14. Jeleriu Andreea                                            12: 10

15. Magyari Larissa                                            13: 00

16. Mateiu Diana                                               13: 30

17. Morar Ioana-Cristina                                    14: 30

18. Nemeth Andrea-Ramona                               14: 40

19. Oltean Ancuța-Manuela                                14: 50

20. Oprea Florin                                                15: 00

21. Pop Anca-Dorina                                          15: 20

22. Precup Oana-Laura                                       15: 30

23. Rus Lucian-Alexandru                                   15: 40

24. Suciu Andreea-Maria                                     16: 10

25. Suciu Vasile                                                  16: 20

26. Șuteu Tudor-Ionuț                                        16: 30

27. Timuș Alexandru                                           16: 50

28. Țintoșan Ștefana-Maria                                17: 00

29. Varodi Vlad                                                   17: 20

 

 

Chiar dacă sunteți programați la orele astea târzii, să fiți ca la atestat, cam cu 1 oră înainte de ora programată.

Te-a umezit postul? Dă un share mic!

Comments 3

Leave a Reply

%d bloggers like this: